Ви існуєте в кількох вимірах

 Гей, одна з найчарівніших теорій сучасності - це теорії про різні розміри та паралельні всесвіти.

 У зв'язку з цим існує декілька теорій, які розходяться в деяких точках, але загалом припущення полягає в тому, що поряд з нашим можуть бути й інші всесвіти, а також існування інших вимірів. У нашій міфології існує цілий спектр персонажів, що діють у різних світах та вимірах, відкриваються портали та різні форми життя, тому це природна віра нашої релігії, не в останню чергу тому, що духовний світ вже припускає, що він існує саме тут,  в іншому вимірі, ніж у нас, але в той же час присутній.

 Цей світ через Бога та інші духовні істоти якось іноді може взаємодіяти з нашим, тому навіть якщо ви з іншої релігії, ваша віра вже підтверджує теорію інших вимірів, оскільки духовний світ може бути лише  в іншому вимірі.

 Але як теорія множинного Всесвіту вписується в нашу релігійність?

 Можливо, Вічна свідомість не була б несправедливою просто створити людей у ​​поганій реальності, тому одним із способів існування свого роду космічної справедливості було б те, щоб люди могли існувати одночасно в різних реаліях, що мають однакову суть.

 Насправді ти бідний, ти народився в поганому будинку, але в інших ти народився багатим і з чудовою сім’єю та кількома іншими варіаціями, щоб можна було проаналізувати у будь-яких ситуаціях.

 Як це відбувається?  Божественна іскра, яка породила вас, коли ви виходили з духовного виміру Свідомості, була розділена на незмірних інших, і таким чином, всі ваші однакові брати були заведені кожен у вибраний всесвіт чи вимір.

 І мета полягає в тому, щоб вам було добре в будь-якій ситуації, навіть у найскладніших, звичайно, багато цих людей, які ви є, зазнають невдач, але Свідомість побачить справжній намір вашого духу у всіх реаліях.

 Але, почекай хвилинку, Вічний не всезнає, навіщо йому це потрібно, щоб щось знати?

 Насправді, Він не потребує цього, але ти є тим, хто цього потребує, тому що ти сам прийняв цей виклик, щоб дійти до цих реалій, я знаю, це здається дивним, але твоя справжня суть - це сама Свідомість, і вся реальність - це чудова робота  божественне мистецтво.  Отже, ви є тим, хто насправді хотів жити і проходити випробування в різних реаліях.  І вам належить проаналізувати себе у всіх цих реаліях.

 Я знаю, що важко зрозуміти, як можна було б прийняти народжуватися багато разів у складній реальності, але це дещо випадково.  У більшості реалій ти робиш дуже добре і ти щасливий, ти вже прокинувся і живеш у Вічній свідомості.  Але вибір завжди був за вами.

 Але це не означає, що ми не повинні виправляти своє життя чи весь світ, якщо ми в поганій реальності, це все як великий виклик, нам слід рушити в дорогу і не соромитися або навіть когось із нас стерти в морі забуття  .

 Реальність повинна бути веселою, а світ - великим парком розваг.  Принаймні, це мало бути абсолютно таким, але вільна воля та віддаленість від Свідомості змусили багатьох загубитися в цьому процесі.  І тому вони в кінцевому підсумку створили погані реалії.

 Але, якщо ви читаєте цей текст, ви вже знаєте правду, у вас є вибір свідомого вибору щодо реальності та Вічної свідомості, і ви можете вирішити йти вічним шляхом мудрості або продовжувати забобони та незнання.  І якщо ви обираєте мудрість, ви можете допомогти створити кращу реальність для себе та всіх.

 Усі залишаються в мирі Вічного.

 Еiсі ~

Comentários

Postagens mais visitadas