Чи існує Бог?

Це питання задавали багато людей протягом усієї історії, і загалом це вимагає релігійних пояснень.  Але як довести існування істоти, яка, хоч і має свій дух над усією реальністю, водночас залишається поза цією матеріальною реальністю?


 Замість того, щоб використовувати просте релігійне пояснення Аквінського або суперечливу філософію, ми могли б використовувати докази в природі.  Наприклад:

 Винятковий характер земель.

 Дуже дивно, що в такій ворожій Сонячній системі життя залишалося настільки захищеним, в точному місці, з точною кількістю поживних речовин, місяцем, точною віддаленістю від сонця, магнітним полем і навіть із залученням інших планет-гігантів  потенційні небезпеки для приземлення.

 Все це здається занадто випадковим, щоб бути просто збігом, здається, що в цьому творінні була якась техніка для підтримки та підтримки життя на цій планеті.

 Винятковість еволюції людини.

 Серед усіх видів, навіть найсильніших, вбачається, що людина єдина, наділена більшою причиною, яка дозволяла йому робити великі справи, тоді як майже всі тварини діють за інстинктом, людство - єдине, що позначає совість, мови  , культури та науку навіть можна подумати над собою.

 Мій пес дуже розумний і має власну особистість, але він не в змозі замислитись над собою, творити мистецтво, філософію чи передову науку, навіть якщо у нього є деякі примхи, загалом він поводиться, як і всі інші собаки, слідуючи його інстинктам.

 Невиключність інших тварин

 Якщо людський інтелект і свідомість є лише продуктом еволюції, і існують види, старші за людину, чому люди розвивалися так швидко?  Чи не повинні бути інші види такі ж розумні та свідомі, як ми?

 Навіть наші двоюрідні брати-примати, що переросли у спільного предка, ще дуже далекі від людства і не розвинуться незабаром, тут ми знову бачимо можливе втручання, певну генетичну інженерію, яка показує, що людство вже не еволюціонує випадково.

 Закони про тіло

 Якщо ви дивитесь на власне тіло, є ділянки, над якими ви не маєте контролю, ваше тіло має програму поза вашою волею.  Наприклад, спробуйте змусити серце перестати битися, ваші клітини перестають розмножуватися або волосся і волосся перестають рости.

 Ви не можете цього зробити, наказуючи ментально, оскільки існує закон, запрограмований над вашою волею, ваш організм є автоматом у кількох питаннях.  Зрозуміло, що у нього є програма, яка працює над його волею, це так, ніби тобі дозволяли діяти лише до тих пір, поки певні речі не дозволили.

 Звичайно, ви можете нашкодити собі, вбити себе, але у вас немає контролю над різними основними функціями над своїм тілом, вони підкоряються іншій істоті.  Звідки взявся цей закон, який намагається іноді захистити вас навіть від себе?

 Художні зразки в природі

 Я колись читав про деякі живі істоти, і це мене спантеличило.  Квітка імітувала зовнішній вигляд і запах жіночої комахи, щоб самець міг прийти до неї в надії запліднити її, і щоб квітка могла поширюватися або отримувати пилок.

 У квітки немає ні очей, ні носа, як йому вдалося побачити кольори та зовнішній вигляд комахи, щоб залучити її?  Ось, якщо ви бачите, що його хтось спроектував.

 Деякі неотруйні змії народжуються з появою отруйних змій, щоб уникнути хижаків, бджіл і багато отруйних змій народжуються кольоровими візерунками, які демонструють, що вони небезпечні, навіть гримучі народжуються з брязкальцем, щоб попередити людей і не бути спійманими  Все це вказує на зовнішнє планування у цих тварин.

 Наука в природі

 Тут ви знайдете закони фізики, математики, геометрії та музики.  Люди вважають, що людство було тим, хто винайшов ці науки, але вони помиляються, математика, геометрія, закони, музичні ноти вже існували в природі, люди нічого не вигадували, вони просто їх відкрили.  Хто тоді створив усі ці візерунки?

 Висновок

 У реальності є кілька підказок, які демонструють якусь інтелект за всесвітом, ви можете довести це для себе, звичайно, що не доводить, що їх створив бог, в релігійному розумінні.

 Якась істота чи інтелект, можливо, створили ці зразки, це не виключає навіть надсучасних чужорідних істот чи штучних інтелекту, проте є сильні вказівки на деяку інженерію, що робиться свідомо у всьому Всесвіті.  І навіть якби еволюціонуючі істоти створили, все одно було б бути першоджерелом, істотою вище цих істот.

 Але це Буття не пов'язане з примітивними віруваннями, в які вірить людство.  Таке розумне і піднесене Буття чи Свідомість не брало б участі в таких дріб'язкових справах, як вибір вашого племені, щоб подарувати вам частину землі, взявши участь у релігійних війнах або вбити людей або турбуючись про одяг, яку ви носите.  .

 Це Буття є великим художником і вченим, як ми можемо бачити у Всесвіті, і він, звичайно, має плани набагато більші, ніж релігійні інтриги сучасності та їх довільні закони.  У будь-якому випадку ми повинні вірити, що нам буде добре, прагнучи жити якомога більше щасливими і у гармонії з природними законами.

 Але повернемося до початкового питання:

 Чи існує Бог?

 Ми можемо сказати, що хоча ми маємо всі ці ознаки і ми віримо в цю Вічну і Внутрішня свідомість, це те, що ми ніколи не зможемо довести Його існування, перебуваючи поза природою і переступаючи реальність.

 Тож найкраща відповідь:

 Не має значення!

 Наша релігія не вимагає віри чи поклоніння жодному богу.  Для нас дійсно важливі принцип, культура та наша філософія.

 Людина повинна слідувати цим вченням не тому, що Бог це наказав, чи не від страху, а тому, що це найкращий шлях, найкраща філософія, щоб жити.

 Наш Бог може чи не може впливати на життя людини відповідно до його задумів, але він не має наміру поневолити людство, щоб поклонятися Йому.

 Духовні закони вже існують, хороші будуть винагороджені, погані будуть покарані, а деякі навіть вимерли, і у нас є вся мудрість для вирішення наших проблем, просто шукайте її, тому Йому не потрібно так хвилюватися за людство.  Людство продовжить йти своїм шляхом і індивідуально отримувати все, що заслуговує кожен.

 Отже, наша мета - жити якомога ближче до цієї реальності, слідуючи найкращому шляху людства, який повинен жити в межах розуму і виробляти всі ті дари, які нам дав Вічний, такі як гармонія, знання, мистецтво та постійне вдосконалення нашої  реальність і життя.

 Eiсі ~

Comentários

Postagens mais visitadas