Релігійні та атеїсти, що стоять перед нашою релігією


Здрастуйте, нещодавно ми побачили два погляди у релігії деяких релігій.

  Перший - друг, який слідкує за протестантами, він зв’язався з нами, щоб трохи поговорити, в цій розмові я незабаром зрозумів, що він потрапив у біду, став безробітним, потрапив у психологічну неприємність, яка спричинила фізичну хворобу ...

  Я зрозумів, що він намагається вийти, і коли говорили про себе, ми зрозуміли, що йому сумно, роблячи порівняння з нашим життям.

  Оскільки ми не замовкли, ми дали кілька практичних порад, які можуть змінити ваше життя, як покращити здоров’я за допомогою їжі, практикувати медитацію без релігійної конотації, і ми збиралися дати пораду, як вирішити ваші фінансові проблеми.

  Але нас незабаром перервали, і він виправдався, щоб не продовжувати розмову.  Ви знаєте, чому?

  Гордість!

  Релігійним особам цієї релігії важко визнати, що їм потрібна допомога, особливо від людей, яких вони вважають язичницькими або безбожними.

  Вони повинні продемонструвати, що вони мають майже ідеальне життя, яке благословляє їх бог у будь-який час, і що ми, інші, помиляємось і потребуємо їхніх вчень та порад.

  Там вони страждають через гордість того, що не визнають, що їм потрібна допомога, або шукати філософії, яка могла б допомогти їм покращити життя, оскільки ми навіть не проповідуємо і не дотримуємося своєї релігії.  Ми допомагаємо лише своєю мудрістю без будь-якого особистого інтересу чи витрат.

  Другий тип, насправді, це люди, які покидають цю релігію і стають атеїстами.  Ці люди повністю огидні, що витрачають стільки років на користь своїх релігійних лідерів, служать цим людям безкоштовно, а найгірше, даруючи великі суми грошей протягом свого життя.

  Там ці люди однаково критикують усі релігії фразами на кшталт "Бога не існує", "релігія приносить тільки нещастя", "релігія - опіум народу", "релігійні люди просто хочуть своїх грошей".

  Ми не заперечуємо, що це реальність поклоніння цій сутності в Псалмах 18: 8, але вони чинять несправедливість, оскільки не знають усіх релігій, ані релігійних.

  Наприклад, в нашій релігії ніхто не заробляє гроші, навпаки, ми підтримуємо себе доходами від своєї наполегливої ​​праці, і ми підтримуємо цей простір власними ресурсами, крім того, щоб дарувати свій час, все безкоштовно, не досліджуючи і не вимагаючи від кого-небудь нічого,  як ви вже знаєте, читаючи цей сайт, то несправедливо і невігласимо говорити, що кожна релігія експлуатує людей.

  Ви також можете прочитати в наших статтях, про серйозність нашої роботи, і ви зрозумієте, що ми не заохочуємо ніякої шкоди чи незнання в цьому просторі, ми просто навчаємо свою релігію і даємо хороші поради.

  Ці люди також забувають, що релігія мотивувала людей збиратися разом і творити цивілізації, мистецтво, музику, архітектуру, соціальну організацію, освіту, літературу та лінгвістичні дослідження, оскільки перша граматика походила від релігійних людей, і навіть наука почалася з  дослідження релігієзнавців, крім астрономії через вивчення зірок, перші університети і навіть високо оцінену медицину, розпочалися із використання релігійними вченими лікарських трав.

  Іншими словами, божественна віра і натхнення вже дуже допомогли людству і вплинули на розвиток декількох цивілізацій, тоді як атеїстичні суспільства не процвітали, а також не робили жодного внеску, коли людство найбільше цього потребувало.

  Це свідчить про те, що, незважаючи на помилки багатьох релігій, існувало божественне дійство, яке іноді приносило принцип, цінності та уявлення про творчість та мудрість для допомоги людству.

  Тому віра принесла так багато прекрасних речей, як монументальні архітектурні твори, розвиток музики, мистецтва, літератури і навіть наукові та медичні відкриття, адже Вічний приносив знання та натхнення своєї краси освіченим людям, навіть якщо вони ще не були готові  пізнати Його правильно.

  Отже, це був досвід, який ми мали з цими двома типами релігійних, з тими, хто вірить у свою релігію і занадто гордий, щоб дізнатися корисні речі;  а ті, хто перестав вірити, відчувають себе обманутими і повстали не лише зі своєю релігією, але і з усіма іншими, яких вони навіть не знають, і судять їх усіх неправильно і несправедливо.

  Обидва типи страждають через те, що вони вірять у помилкову релігію з дуже спотвореним поглядом на правду істинного Бога і занадто горді, щоб просити допомоги, визнати, що вони помиляються, і шукати піднесеного пізнання божественної мудрості.

  І так, вони йдуть про своє життя з вузьким розумом, в тому, що вони вважають правдою, що їх релігія є справжнім і готовим закінченням, або що жодна релігія не є доброю, і вони навіть не хочуть уважно придивлятися і вивчати правду, навіть якщо з цікавості,  або хоча б визнати роль якихось благочестивих мудреців у розвитку людства.

  Нехай Вічна свідомість благословить усіх вас і залишайтесь у мирі та мудрості.

  Еisi ~

allanism@allanism.com

 

Comentários

Postagens mais visitadas