Ви справді чесна людина?

Гей, я спостерігав за дискусіями та думками з різних тем як від простих людей, так і від ЗМІ.


 І я бачив багато несправедливості в цій інформації, взагалі люди, які певним чином бачать світ, намагаються в усі часи доводити свою точку зору незалежно від щирого пошуку істини.

 Істина стала лише особистою думкою більшості.

 Не дарма в нашому світі так не вистачає доброї інформації, люди закриваються в бульбашки, багато хто навіть не має сміливості читати та розмірковувати над іншими світоглядами, а також аналізувати те, у що вони насправді вірять.

 Наведу простий приклад, той, хто проти політичного погляду, ніколи не буде хвалити когось чи ставлення до протилежної сторони, завжди наполягатиме на тому, щоб бачити лише негативну сторону, це дуже часто в нинішньому політичному середовищі, де замість політиків збираються разом  щоб створити кращий світ для всіх, вони продовжують боротися, щоб побачити, хто найкращий і таким чином виграти голоси.

 Це все відображення хворої цивілізації, яка була заснована на конфлікті, включаючи переконання добра і зла, і малоосвічені люди в кінцевому підсумку наслідують своїх проблемних лідерів.

 Але в цей момент я хочу запросити вас з цього моменту, вийти з цього циклу невігластва, спробувати зрозуміти іншу сторону, суперечливі думки і навіть критику вашої думки та домашніх ідеологій.

 Наша релігія хоче свідомих істот, людей, здатних поставити себе на місце інших, які вміють вести діалог, вчитися і навіть ставити під сумнів свої власні переконання.

 Ми не хочемо тут будь-якого фанатизму, наша мета - сформувати здорове суспільство з розумними, рефлексивними людьми, здатними ставити під сумнів себе і навіть вміти хвалити навіть те, що добре в ідеях та досягненнях інших людей, які думають інакше.

 Нехай ми завжди підемо шляхом правильної справедливості ..

Eisi ~

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com