Великий хід Вічного в останні дні


 Сьогодні це був дуже особливий день для нас, оскільки ми успішно завершили нашу Спеціальну кампанію з оздоровлення та процвітання для всіх народів.

 Кампанія розпочалася простим способом, але незабаром Вічний вплинув навіть на людей інших релігій, з інших країн, що мали свій пік до приєднання президента нашої країни.

 Ми дуже раді успіху нашої кампанії і вважаємо, що цей символічний акт може принести надію і зцілення багатьом людям, як фізичним, так і духовним.

 Було здорово брати участь, і Eterno дав нам натхнення для нашої нової книги, яку ми безкоштовно розповсюджуємо на цьому сайті.

 Ці 28 хвилин споглядання творили чудеса, і ми з усіма силами та сподіваннями відновились.  Це не час хвилюватися чи тривожитися, тому що наша надія полягає у Вічній свідомості, і ми знову збираємось подолати виклики цих важких часів.

 Нижче - наша таблиця споглядальних молитов, як ви бачите, ми виконали те, що ми обіцяли, за винятком 7-ї, тому що ми занадто зайняті перекладом та просуванням нової книги.

 У будь-якому випадку ми заплатили в інший день, час, якого ми не робили напередодні, тим самим виконавши мету, яку нам залишив наш Бог. Всі залишаються у мирі, процвітання та надії на Вічну свідомість.  Еїsі ~

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com