Я згадав тебе

Гей, це були важкі дні, ми є свідками великої біологічної атаки на наше життя і на нашу свободу.

 Окультисти і корупціонери роблять великий соціальний, політичний експеримент і навіть великий окультний ритуал, не дарма західним роком є ​​2020 рік (20 + 20 = 40), нас змусили пройти карантин (40 днів), і ми  в католицький і масонський період Великого посту (40 днів).

 Все це спонукає нас до думки, що в цій непропорційній та перебільшеній ситуації є приховані наміри утримати нас вдома, десь навіть воєнний стан був ухвалений проти грипу.

 Але яка б була мета?  Незабаром ми дізнаємось, можливо, впровадження Нового світового порядку, можливо, нової фінансової системи чи єдиної валюти, щоб збіднити населення, а глобалісти ставатимуть все більш заможними.  У будь-якому випадку, це ніколи не подобається тобі, ці люди насправді не дбають про тебе, завжди будьте підозрілими та будьте пильні.

 Телевізійні ЗМІ, фармацевтична промисловість, банкіри, політики, всі багато отримують прибуток від цієї ситуації.  І як завжди ставляться до населення, як до худоби, готової до забою.

 Але тоді, як і всі ви, ми також відчуваємо стукіт, важко бачити, як все це відбувається, бачити людей, позбавлених своєї свободи, бачити людей, що помирають від смутку, не маючи змоги засмагати, що зміцнить імунну систему і отримати свіже повітря, це  важко бачити людей, які втрачають роботу, відчайдушно їжу, ліки, нездатні займатися фізичними вправами ..

 ЗМІ та політики торкаються терору серед населення, знищуючи малих бізнесменів, відчаю наших старих людей і навіть релігійних лідерів, які дотримуються цієї великої колективної істерії.  У нас також були втрати, і ми маємо зобов'язання, які тепер не можуть бути погашені завдяки цьому глобалістичному експерименту.

 Перед усім цим нас також сумує ця спроба на наше життя, мрії та свободу.  І ми також були заражені зневірою ..

 Але, коли я шукав Вічного, усі мої сили були відновлені, Він показав мені, що я повинен мати віру, зміцнюватися і радіти навіть перед усім цим хаосом.  Не час бути кривдним, а битися, тому я прокинувся ще сильніше і безстрашніше змінити цю ситуацію.

 Якщо я вдосконалювався в навчанні, я повинен вчитися більше, якщо я займався фізичними вправами, я повинен продовжувати прагнути, а якщо вдосконалювався і прагнув Вічного, я повинен прагнути більше енергійності і бути ще щасливішим.

 Вічний каже: "Я тебе згадав".

 Отже, не час жити у страху, жити безнадійно, звичайно, що, незважаючи на все, ми все одно будемо підкорятися нашій владі навіть у помилковій ситуації, як це, але всередині нашого настрою ми вільні та щасливі.

 Не час слідкувати за світом у своєму відчаї, наше життя має високу ціну, підбадьорюється і бореться за те, щоб зберегти розум і тіла здоровими, але з розумінням того, що немає нічого поганого в тому, щоб захворіти або навіть померти, вони  тільки аспекти такої природи, і що ми повинні їх приймати, коли настане час.

 Ми тут мимохідь, це не наше остаточне призначення чи дім.  Тож зберігайте настрій і віру.


  ~ 28 хвилин для загоєння

 Ми починаємо роздумову кампанію, починаємо говорити молитви і роздумувати щодня протягом 28 хвилин, щоб ця ситуація закінчилася якнайшвидше.

 ~ 28 представляють дні місяців нашого священного календаря та їх духовні чесноти, тому почнемо з цього процесу внутрішнього, зовнішнього та екологічного зцілення в цілому.

 Світ забруднений усім цим негативом, який людство поклонялося страхом, необхідно дворянам піднятися і розірвати цей ланцюжок, який накинули на нас окультисти.

 Тоді молитва, споглядання, позитивний погляд на реальність закінчать це прокляття і плани нечестивих впадуть на землю.  Приєднуйтесь до нас, вибирайте час і щодня медитуйте, моліться, споглядайте, співайте, читайте добро, ліки, процвітання всього людства.

 "Я згадав тебе ..."

 Аisі ~

Comentários

Postagens mais visitadas