Захоплення та аланізм, чи щось змінюється?

Привіт, деякі люди запитували нас про те, як наша релігія сприймає уявлення, і якщо це щось змінює?

  Відповідь - «ні».  Наша релігія завжди була найбільш готова до подібних ситуацій.  По-перше, оскільки це релігія, яка ґрунтується на природних законах, ми, природно, бачимо всі конфліктні ситуації в реальності і приймаємо ситуації, що не підлягають нашому контролю.

 Наша релігія також знає, що у світі мало божественних втручань, досить відмінних від релігій, які обіцяють ліки від усього, або які мають песимістичний погляд і божественне покарання.

 Найсмішніше, що всі рекомендації проти цієї пандемії завжди були частиною нашої рутини, за винятком ув'язнення вдома, що, на наш погляд, не найкращий варіант.

 Ми завжди вживаємо алкогольний гель, ми завжди тримаємо дистанцію під час розмови, миємо руки, здорове харчування, звільнений від звикань і завжди підтримуємо хорошу фізичну форму, в тому числі як правило, нашої віри.

 Отже, наша релігія завжди була правильною з самого початку, щоб уникнути перебільшення, бажати насолоджуватися життям на вечірках, як ні завтра.

 Наша релігія також дуже позитивно оцінює часи негараздів, таких як хвороби та навіть смерть.

 Шляхетник не повинен жити своїм життям у відчаї, боячись захворіти та померти, а стикатися із ситуаціями цієї реальності природним шляхом.  Наше життя також зосереджене на вічності.

 Але це не означає, що ми не будемо дбати про необхідність, адже, як ми вже говорили, ця турбота завжди була частиною нашої рутини, в тому числі як релігійного зобов'язання.

 Чого ми уникаємо, - це відчай і істерія, які намагаються нав’язати нам засоби масової інформації та деякі політики.  Це не сенс життя, жити у відчаї, що лише посилює соціальний хаос і безнадійність.

 Отже, для нашої віри нічого не змінюється, ми просто рухаємось далі, знаючи, що всі негаразди закінчаться одного дня, і ми віримо у Вічну свідомість, щоб нас керувати і завжди робити нас колись мудрішими та вищими, щоб жити в злагоді в цьому житті і мати  хороша еволюція у вічності.

 Аisі ~, вельможі!

Comentários

Postagens mais visitadas