Яка роль міфології Аллана?

Деякі люди завжди ставлять під сумнів нашу релігію через нашу міфологію, деякі навіть знущаються і думають, що ми змовники, які носять алюмінієві шапки, у стилі, зображеному в ЗМІ.

 

 І це моменти, які є в нашій міфології:

 Існування позаземних істот на різних планетах, всесвітах і вимірах.

 Існування передових цивілізацій на землі до людства.  (Археологія заборонена).

 Процес гібридизації між прибульцями та людьми в минулому за допомогою генної інженерії.

 Боги давніх релігій насправді існували, але це були не боги, а істоти передової технології, яким поклонялися люди.

 Отримання знань чужорідними та божественними одкровеннями.

 Але тоді, ти справді все це віриш?

 Ми можемо сказати, що питання вірити чи ні - не має значення.  Деякі люди вірять і знають, що вся міфологія цілком можлива, насправді багато хто з цих теорій вірить декількома людьми, які ніколи не чули про нашу релігію.

 І багато технологій, представлених у нашій міфології, людство заново відкриває, показуючи, що події цієї міфології можуть стати реальністю.

 Але, важливо звернутися до факту обраного слова для визначення цих історій, а вибране слово було «міфологією».

 Тобто це слово було обрано не випадково, а тому що розумно ми знали, що нам не вдасться довести події, що сталися мільйони і мільярди років тому.

 А також шукати те, що є дійсно важливим у нашій релігії - це наша висока філософія.  Якщо ви уважно придивитесь до цього сайту, ви завжди вчите жити прямо через філософію і не намагаєтесь переконати людей вірити в міфологію, наприклад, тому що саме так ми присвячуємо своє життя вдосконаленню та обміну знаннями.

 Так це означає, що я повинен ігнорувати міфологію, а не вірити в це?

 Вірити чи ні - це особисте рішення, є люди, які вірять буквально, інші - ні.  Важливо - поважати інших та діяти здорово стосовно знань.

 Роль нашої міфології полягає не в тому, щоб довести, що було б малоймовірним на даний момент, а зрозуміти глибокий зміст цієї міфології.

 Серед них у нас є бачення існування прекрасного Бога, який справді має план свого творіння.  Еволюція як людських істот, боротьба за кращий світ та кілька історій, які виражають нашу філософію в покращенні нашого життя.

 Отже, в цьому випадку міфологія є дуже корисною, крім того, що розважається.  Вірити в це буквально чи ні - це особистий вибір, але важливо вивчити глибоке вчення цієї літератури.

 А стосовно критиків і знущальників, які намагаються використовувати міфологію, щоб насміяти нас, ми повинні їх ігнорувати або, принаймні, нагадувати їм ті самі міфології, в які вони вірять, з якими ми погоджуємось, набагато гірші і фантастичніші, ніж наша міфологія, і найгірші  вони вірять або змушені вірити буквально більшості з них.

 Отже, врешті-решт це просто насупера.  Взагалі вони відчувають загрозу підвищеним знанням нашої філософії.  Але ми все одно повинні ставитися до них з повагою, відповідати тим, хто має щирі сумніви і ігнорує дискусії з проблемними людьми з цього приводу.

 Всі залишаються в гармонії з Вічним.  Еїсі ~

Comentários

Postagens mais visitadas