Чи варто побоюватися епідемій?

На жаль, ми переживаємо епідемію страшного вірусу.  Ніхто точно не знає, чому такі ситуації стають настільки поширеними, але є підозрювані у біологічній зброї, вже засуджені тут як злочини проти людства.

 Так чи інакше, потрібно говорити про те, що робити відповідно до нашої філософії.

  Місце народження

 Ми знаємо, що як живі істоти в цій реальності ми піддаємося конфліктам з іншими формами життя.  І ці віруси якось мають якесь життя.  Тож ми маємо погодитись, що подібні конфлікти мають природний характер.  Просто пам’ятайте також, що ми харчуємось іншими тваринами, і, можливо, для них ми чума, яка їх знищує.


 Втратити страх

 Коли ви зрозумієте природність ситуації, ви повинні перестати живити страх і параноїю.

 Відбуваються погані ситуації, одні люди загинуть, інші - ні, але вам не доведеться втрачати занепокоєні ночі сну.  Дуже багато людей бояться цієї ситуації, і все ж вони помруть на цьому тижні з інших причин, таких як інфаркти, нещасні випадки, насильство.  Але, якщо ви хочете бути на шляхетному шляху, ви повинні мати віру, молитися, довіряти і йти своїм шляхом, незалежно від того, що приходить.

 Не приділяйте занадто багато уваги негативним новинам, не діліться своїм страхом і не витрачайте час на хвилювання.  Живіть впевнено і не будьте схожими на хибних релігійних, які не лише сподіваються на найгірше для людства, але все ще вірять, що Бог помстить людству.  Ваш шлях інший, це довіра і співчуття.


 Добре дбайте про себе

 Це не тому, що ти не боїшся і не живеш у негативізмі, не піклуючись про себе.  Візьміть усі гігієни та засоби захисту, які знаходяться у вашому доступі, і підготуйтеся до соціальної параної, яка вас оточує.  Також під рукою є деякі медичні ресурси, які можна використовувати в подібній ситуації.


 Живіть в гармонії

 Найкращий спосіб життя з цими захворюваннями - це підтримувати високий імунітет.  Для цього потрібно вести життя з правильною совістю, робити фізичні вправи, дотримуватися дієти, я завжди раджу палеолітичну дієту, хоча її так критикують ті, хто хоче бачити вас слабким і хворим.  Дотримуйтесь своєї мети.  Звичайно, навіть хтось, хто все робить правильно, може захворіти, але загалом шанси тих, хто живе в злагоді, завжди більші.


 Живіть нормально

 Однією з найбільших помилок була спроба ізолювати людей від вірусу, який закінчився загостренням соціального хаосу.  Правильна річ, що люди носять маски, дотримуються гігієни, вживають багато гелевого алкоголю та нормально продовжують своє життя.  У той чи інший час людство навчиться жити таким способом життя.

 Пам’ятайте іспанський грип, пташиний грип, свинячий грип, усі ці захворювання вбили і викликали велике занепокоєння людства.  Але одного дня наші органи навчилися жити з ними.


 Ось зцілення

 Наш обов’язок молитися та сподіватися, що країни та люди, які постраждали, незабаром оздоровляться.  Ми повинні бачити це у своїх молитвах і знати, що незабаром все буде добре.  На жаль, людство привернуло ці труднощі, живлячись цими негативами у фільмах, книгах, новинах.

 Але ми повинні намагатися збалансувати це з нашою позитивністю та вірою.  Не сприймайте зла у своєму житті, споглядайте і віріть у здоров'я, у добро, у радість.  І нехай Вічний благословить нас сьогодні і назавжди.


 Еiсі ~

Comentários

  1. Bet of the Day (ZAR) Odds - Vntopbet 카지노 카지노 starvegad starvegad 메리트카지노 메리트카지노 233The Things to do at the hard rock guitar hotel

    ResponderExcluir

Postar um comentário

Postagens mais visitadas