Чи можна бути щасливим?

 Якщо говорити про щастя, то теперішній погляд слідує 2 тенденціям.  Перший узагальнений у фразі «щастя немає, тільки щасливі моменти», моменти, які все рідше зустрічаються, оскільки скрізь спостерігається нездужання.

 Коли ви дивитесь фільми, серіали, бачення здебільшого песимістичне, нігілістичне щастя, героям не властиво завжди демонструвати меланхолічне і безглузде життя стосовно існування.

 Друга тенденція - це вимушене і помилкове щастя знаменитостей, цифрових впливових і артистів взагалі, які мають справу з людьми.  На цей погляд, не можна сумувати, завжди треба здаватися щасливим, із ідеальними картинками, що живуть на карамельному небі.

 Але жоден з цих поглядів не викриває істину, обидва є спотвореними поглядами на справжнє щастя.  Бути щасливим - не виняток, і не показувати щастя весь час у соціальних медіа з розбитим серцем - це правильна річ.

 Але в нашій філософії є ​​лише одне щастя, а це гармонія.  Але що таке гармонія?

 Гармонія живе для того, щоб ми народилися.  Це означає бути на правильному шляху.  І хто в гармонії, той також ідеальний.

 Чому дерево, тварина та дитина щасливі та досконалі?  Тому що вони живуть з тією метою, заради якої вони були зроблені.

 Спостерігайте за собакою та дитиною уважно, ви помітите, що коли вони здорові, добре годуються, а в здоровому будинку без насильства вони постійно радіють, і це має бути нормальним для кожної людини.

 Але, коли ми ростемо, ми засвоюємо світовий песимізм, ми забруднені негативними образами, до того, що багаті, красиві люди в хорошому здоров’ї в розвинених країнах живуть у депресії і навіть покінчили життя самогубством.  Як це може статися?

 Життя без сенсу, високих цінностей, без піднесення культури, і перш за все без божественної гармонії, робить це з людьми.  Як і, життя без вдячності, засноване лише на матеріалізмі.

 Багатство - це благо.  Скромне життя - це також благо, якщо ваше життя базується на Гармонії та Вічній свідомості.

 Отже, почніть шукати подяки за все, що маєте сьогодні, знайте, що мільйони людей хотіли б мати життя, про яке ви завжди претендуєте.  Будьте вдячні, ваші проблеми, з якими ви стикаєтеся, - це завдання, які вам подолають.  Вам шанс проявити терпіння, співчуття та висловити справжню радість.

 Поміркуйте також над небом - це синє з причини, подивіться на 3 основні лінії ваших рук, квіти і помітіть знаки, які Вічний залишив для вас, щоб знати, що ваше життя має сенс, шлях і більшу мету.

 Ви не були народжені випадково, ви не були народжені, щоб бути нещасними, і не страждати все життя.  Вічна свідомість має для вас мету, прийміть, будьте вдячні, довіряйте, засвоюйте істину і висловіть усе щастя та нескінченний потенціал, який ви народили.

 Аisі ~

Comentários

Postagens mais visitadas