Чому Виборча монархія - найкраща система управління

Через суперечки певних королівських родин сьогодні багато людей вважають помпезну монархію непотрібною. Ці недоліки трапляються головним чином через спадкову монархію, де часто непідготовленим людям присвоюється титул, який їм не доводиться.

Сучасний світ вимагає більше демократичних режимів, і божественна фаза божественності вже не буде переконувати освічених людей. Але те, що багато хто не знає, це те, що вже існує хороша система управління, яку, на жаль, витіснили і забули ті, хто не хоче дійсно популярного уряду.

Цей тип правління називається Виборною монархією, коли король обирається на довічну посаду радою, належним чином підготовленою до цієї функції.

Ця форма правління була найпопулярнішою протягом тисяч років, вона була універсальною формою правління від племен воїнів усіх народів до великих імперій людства. І в даний час він відомий у всьому світі через Ватикан, працює дуже добре.

Але хіба деякі люди стверджують, що спадковий монарх з раннього віку навчається бути королем?

Так, але це твердження є лише помилкою, як ми бачимо за всю історію, будучи сином доброго царя, ніколи нікого не робив добрим монархом, і в історії є багато випадків жахливих спадкових монархів, які майже знищили свою націю і які безвідповідально закінчилися руйнувати монархічну систему у своїх країнах.

Просто нагадую Нерона, одного з найгірших римських імператорів, який коли-небудь існував, походив із спадковості, а останнім часом кілька проблем з деякими монархами.

Крім того, сучасний монарх з кількома надлишками має функцію надання стабільності уряду, що загалом керуватиме прем'єр-міністром, роблячи спадковість ще більш безглуздою.

Крім того, прогресивні люди віддають перевагу більш демократичним формам правління, і ці синьокровні історії привілейованої еліти, що походять від феодалів, не мають підтримки цих людей.

Але виборна монархія є більш демократичною і дає шанс усім сім'ям, вона може отримати більшу підтримку серед прогресивних течій, і, таким чином, ми маємо ще більш стабільний уряд.

Ще однією перевагою виборної монархії є відсутність суперечок щодо спадкоємства в сім'ї, що вже призвело до розпаду країн і навіть громадянських воєн, навіть католицька церква була розділена в країні через те, що королю потрібен спадкоємець, щось немислиме у виборній монархії.

Окрім цього, у виборній монархії немає жодної проблеми, яка б поклала на дітей, підлітків чи молоді дуже важкий тягар, оскільки загалом обирали б лише старших, чесних людей з непохитною природою та репутацією.

Кожна країна, яка хоче стабільності уряду, повинна прийняти парламентську монархію, але цього не повинно бути, як деякі люди хочуть, щоб ми вважали, спадковою.

Ми можемо мати монарха з усіма перевагами, які нам приносить цей тип правління, але в благородних і демократичніших умовах із заслуженим королем, як і Виборна монархія.

Comentários

Postagens mais visitadas