ЯК ЗНАТИ ЗНАЙТИ, ЯКЩО РЕЙЛІГІЯ АБО БОГУ Я СЛОВАЮТЬ ІСТИНУ?


 Деякі люди вже говорили, що "справжня релігія - це та, яка робить тебе кращою людиною, що робить людину більш милосердною до інших".  І по-філософськи я також погоджуюся і навіть маю текст, який виступає за те, щоб кожен розвивався у власних переконаннях, щоб уникнути релігійних конфліктів.

 Але, є улов, щирий віруючий, безумовно, прийде в хороше місце і справжній Бог, незалежно від вірувань, але деякі вірування пройдуть довго і через багато страждань, це як поїхати зі США в Європу, ви  можна їхати з літака першого класу, або ви можете піти на каное під жарким, наповненим небезпекою сонцем, і ви все одно можете потрапити та використати неправдивих майстрів і поганих утворень, якщо вам вдасться домогтися цього.

 Через це ми створили цей список, щоб ви могли з першого погляду зрозуміти, що те, що ви слідуєте, справді відповідає дійсності.

 1. Якщо бог, якого ви слідуєте, потребує або потребує жертви, їжі, він не є справжнім Богом.

 По-справжньому всемогутньому Богові нічого не потрібно, чи він вимагав їжі, крові, грошей чи чогось іншого, він є, або він був матеріальною істотою, яка ще не відірвалася від матерії, тобто він просто сутність, сено. *

 Зачекайте, мій бог всесильний, перш за все, тепер дозвольте мені дати йому тут трохи їжі або принести в жертву тварину, тому що йому це подобається.  Чи має це сенс всесильний бог?

 2. Якщо цей твій бог каже, що є більш особливі, священні місця, ніж інші, це може бути земля, храм тощо. Це неправда.

 Багато людей це не знає, але духовний світ організований, наприклад, в організаціях є місця, де можуть діяти інші, вони є юрисдикціями, і вони підкоряються ієрархіям, кожен має місто, вулицю, штат і навіть країни та континенти,  і не можна просто вторгнутись у простір іншого, за винятком цього стану, американець вирішив поклонитися сутності стародавньої Месопотамії, в цьому випадку, оскільки ця людина вирішила покликатись на цю сутність, тому вона має владу і має право, фактично притягується  до життя.  , до будинку цієї людини, що йде разом з ним, майже всюди, куди він їде ..

 Це походження Географічної ідолопоклонства *.  Таким чином, деякі утворення зміцнюються, залучаючи людей, щоб вони поклонялися їм у своїх юрисдикціях, тому існує сутність такої країни, таке море, така гора.

 Істинний Бог не має меж, чи не Бог з будь-якого місця зокрема, він є всюдисущим і любить всі народи, немає вибраних людей, ті, хто живе в партизанстві, є сутністю, вони демони.

 Але є улов, той, хто є з Богом, може ходити куди завгодно, об'їжджати землю, навіть входити в пекло, якщо це потрібно, і жодна сутність не торкається і не впливає на нього, тому що, хто насправді має дипломатичний духовний паспорт Золотий плюс (сміється), жоден демон не може протистояти  , не має ні заклинання, ні пристріту.  Свідомість - це вища сила, вищий авторитет усього існування.

 3. Якщо ваш бог ставить вас у транс, якщо ви отримуєте будь-який дух чи духи, втрачаєте свідомість чи володієте своїм тілом якоюсь сутністю, то Бог не є правдою.

 Перше, що ви повинні зрозуміти, це те, що у Бога немає людських тіл.  Якби Всемогутній зійшов на тебе, ти був би на очах у місці, це легка і немислима сила, уяви, чи виживеш із сонцем всередині себе.  Якби це сталося, і якби ти жив, ти можеш бути впевнений, що ти був би стертий зсередини, твоя особистість ніколи не існувала б, але те, що ми маємо, - це божественне світло, божественна свідомість, яка веде нас до Свідомості.

 Це дає нам мужність, розум, правду, але ніколи, повторюю, ніколи не буде володіти своїм тілом, не змусить втрачати свідомість, змінити голос чи щось таке.  Кому потрібне людське тіло і включене в нього людей, - це низькі сутності або духи, які хочуть знову відчути відчуття того, що живуть.

 І ні, жоден високий дух не приймає нікого тіла, тому що високий дух бере участь у іншому вимірі, що розвивається або разом із Вічним.  Усі, хто отримує настрій, пропозиції, голоси - від духів, які є тут на землі і сутностей, так званих сенів і жоден з них не є добрим.

 4. Якщо твій бог химерний або має жахливі речі, він не є справжнім Богом.

 Тут йдеться про дивні ритуали, страшні храми, крики клоунів тощо. Справжній Бог ніколи не принесе у ваше життя химерних, смішних, огидних чи страшних речей, наприклад, ритуали мертвих тварин, людські тіла, імітують чи практикують канібалізм, огидні образи чи речі  з черепами та кістками людини.  Але одного разу, це анімалістичні речі демонічних сутностей.

 Справжній Бог - це бог світла, краси, прекрасних речей, життя.

 5. Якщо ваш бог вимагає одягу та вигляду, який робить вас потворними чи смішними, він не є справжнім Богом.

 Наш Бог - Творець краси, світла, дорогоцінних речей.  Дивлячись на природні ландшафти чи навіть на красиве атлетичне тіло, як на давні статуї великих скульптурних геніїв чи чудових картин, ти розумієш, наскільки Бог захоплюється красою, чистим мистецтвом.

 Але я бачу людей, що носять візуальний образ, стрижки, потворні, дивні та смішні одягу, щоб догодити якомусь богу, ви можете бути впевнені, що це насмішка.  Істинний Бог вас не потворний, навпаки, хто хто його знайде, відкриє вашу справжню красу, забуде зразки, шляхетний відкриє спокій вашої божественної краси.

 6. Якщо ваш бог дозволяє ідолопоклонство, він не є справжнім Богом.

 Тут це стосується всякого поклоніння образу, картині, місці, предмету, особі і навіть ритуалу.  Істинний Бог ніколи не прийме ідолопоклонство, спочатку тому, що неможливо зобразити Його в образі, образ обмежує Його, зробив би його об'єктом, а Бог - нескінченним.  Його не можна звести до людського світу.

 Але ті, хто любить ідолів, є сутністю, є символами їх правління, як і географічне питання, багато утворень наближаються до своїх уявлень, щоб висмоктувати енергію своїх відданих.  Важливо пам’ятати, що скульптура не засуджується, що є прекрасним мистецтвом, а простуванням і поклонінням будь-якому образу.  Бог не може бути обмежений об'єктом.

 7. Якщо у вашого бога є проміжні настрої, щоб діяти від його імені, він не є справжнім богом.

 Справжній Бог всесильний, всезнаючий, він не є людиною, якій потрібні працівники, щоб зробити щось для нього.  Але чи немає у вічних вимірах ангелів, богів, істот?

 Так, є, але вони кожен у своїх процесах, задумах і навіть власній еволюції, жоден з них тут не буває на землі з людьми, наш Бог справді всесильний, хто вірить у інших людей, які не розуміють величі Бога  і думаю, що він не може впоратися з цим поодинці.

 Якщо ваш Бог потребує емісарів, слуг, він не необмежений, не всюдисущий, значить, не правда.  Отож, це ще раз сутності, які хочуть, щоб вас служили і використовували вас у своїх злих цілях.

 8. Якщо ваш бог каже вам ненавидіти, дискримінувати, бити або вбивати людей за нього, цей бог не відповідає дійсності.

 Логіка тут проста, якщо він бог, чому він не вбиває себе, кого хоче, навіщо він вам потрібен?  Він не вбиває, тому що він насправді просто безсилий устрій, тому він потрібен вам, щоб зробити його брудну роботу за нього.

 Сутності не мають фізичного тіла, не можуть завдати шкоди в матеріальному світі, єдине, що вони можуть зробити - це впливати на думки слабких людей, відірваних від Божественної свідомості.  Саме почуття ненависті вже показує, що ваш бог брехливий і поганий.

 Справжній шляхтич, який насправді абсолютно вільний від ненависті, залитий любов’ю .. Звичайно, в якийсь момент ви можете когось засмутити або навіть злитися, але не ненавидіти.  Ненависть є глибокою, і культивувати її та все ж давати накази ненавидіти інших походить від сутностей.  Справжній Бог - це любов.

 Але ви не підтримуєте смертну кару?  Так.  Ми підтримуємо, але це в конкретних умовах із справедливим судом у межах законів країни, лише у випадку повторних злочинців або самозахисту, але ніколи не ґрунтуючись на ненависті.

 Дворянин нікого не ненавидить і не проклинає, а насправді молиться і благословляє своїх ворогів, щоб навіть вони могли змінити своє життя і що ненависть ніколи не проникне в їхні серця.

 Якщо ви відчуваєте ненависть у своєму серці щоразу, коли когось згадуєте, скажіть "Бог благослови .....", і Вічний допоможе вам позбутися цього почуття, і якщо це хтось небезпечний, хто бажає вас погано, скажіть "Бог  благослови ......, але тримай його подалі від мене ".. ось так повинен діяти справжній шляхтич.  І якщо з якихось причин комусь потрібно діяти в самозахисті, нехай він діє раціонально, але ніколи з ненавистю чи помстою.

 9. Якщо ваш бог не покращує ваше життя, він не є справжнім Богом.

 У роздумах я бачу, наскільки покращилось моє життя з часом, відколи я знав правду.  Це було непросто, було кілька помилок, але поліпшення наступало природно.

 У мене питання до вас, ми перебуваємо у місяці "rass ~", місяці вогню чи світла, останній місяць року та що покращилось у вашому житті?

 Ваш бог приніс душевний спокій, краще життя, ви кращі, ніж ви розпочали цього року в різних сферах свого життя?  Тому що тут він значно покращився, на 99% покращився у кількох сферах.

 У чому секрет?  Секрет - жити у Вічній свідомості.  Тепер, якщо ваше життя завжди одне і те ж, нічого не покращується, ви, нарешті, намагаєтесь догодити богу, вченням, релігійним лідерам, і нічого навіть не зможе відмовитись від будь-якої залежності, і рік закінчиться ще товстішим, ніж почався, сумний  , гнітюче, без перспектив, це тому, що цей бог, в якого ви вірите, не є справжнім богом, це якась сутність, яка висмоктує і експлуатує ваше життя.

 Справжній Бог приносить добрі речі, вчить, приносить надію, але сутності лише висмоктують вашу життєву енергію, ваші ресурси, ваш спокій і завжди приносять токи і страждання у ваше життя.

 Тому будьте дуже обережні і будьте вільні від цих духовних паразитів, сеносів.  Покладіть своє життя в божественну гармонію, практикуйте здорові звички, думайте правильно, і якщо ви хочете споглядати Істину у своєму житті.  Нехай Бог благословляє нас сьогодні і завжди.

 Аisі ⏸️ * Сенос: Духи стародавніх істот, які потрапили в пастку в нейтральному вимірі, - це те, що можна назвати демонами.

 * Географічне ідолопоклонство: поклоніння місцям.

Comentários

Postagens mais visitadas