У чому сенс життя?

Сьогодні я провів дуже гарний день, провів час із родиною та друзями, і я дуже радий.

Не те, що у мене немає проблем, а тому, що я знаю, що я на вірному шляху, і бачу результати.

Але не завжди було так, як у більшості людей, я народився в сім'ї, яка не знала правди, потім пережила безліч труднощів і зіткнулася з безліччю проблем.

Але поступово я отримав благословення одкровення Свідомості, і я втілю це в життя, поки не досяг цього стану щастя.

Усі запитують мене, у чому секрет і в чому сенс життя?

Але секрету немає. Сенс життя - досягти максимального потенціалу свого існування, вміти реалізувати власне існування, вміти реалізовувати свої мрії та бути щасливим.Бути щасливим - це природний стан, мати гармонію в житті, бути повноцінним і процвітаючим істотою. Кожен повинен бути таким, і цей світ повинен бути раєм.

Але на жаль людство загубилося на півдорозі і вирішило слідувати за демонами, які живляться людським нещастям і нещастям, і відтоді ми живемо в суспільстві, заснованому на страху, незнанні, стражданні.

Тому ми виховуємось у дисгармонізованих сім’ях і в кінцевому підсумку здобуваємо всілякі шкідливі звички та сумні поведінки.

Але це не повинно бути таким, ви можете вчитися і вести здорове життя, можете бути благословенним і жити гармонізованим життям, але близьким до Божественної свідомості.

Цей шлях непростий, і це досить трудомістко, змінити звичку і спосіб мислення життя дуже важко. Але спосіб є.

Вам також доведеться боротися з цілою системою, яка хоче тримати вас у нещасті, фанатизмі, посередності та злиднях, адже чим ви нещасніший, тим легше буде утримувати вас як маневр системи, тим більше вам доведеться боротися з собою. , ідеології, які керують вашим життям, і навіть проти демонів, які керують цим світом.

Але майте віру, зберігайте настрій і довіряйте Божественній свідомості, це призведе вас до шляхетного шляху та вищого досягнення.

Aisі ⏸️


Comentários

Postagens mais visitadas