ЗЕМЛЯ НЕ ПРАВА

Привіт, іноді ми переживаємо багато негативних речей протягом тижня, дивимося новини і бачимо, як зло поширюється скрізь, хвороби, смерть, війна, наше затримка в роботі і навіть дощ, який випадає саме вчасно. ми виходимо.

Здається, що все було ідеально синхронізовано, щоб змусити нас страждати, або існує глобальна змова, яка нас обдурить, або ми перебуваємо у віртуальній грі, яку потрібно перевірити?

Але хоча багато релігій стверджують, що земля - ​​це місце спокути і мук, або що ми тут платимо за якусь карму минулого життя; Правда полягає в тому, що нічого з цього не існує, і ми не знаходимося ні в якому пеклі.

Що відбувається - це лише постійна боротьба та конфлікт інтересів між різними істотами, політика та відсутність достатньої кількості ресурсів для кращого життя.

Тут ніхто не засуджується, платячи за якийсь первородний гріх, без карми, за помилки минулого життя. Ми народжуємось лише в поганих соціальних умовах, не знаючи справжньої філософії.Я сам провів багато років, вірячи в якусь долю або в те, що я був гідний страждання, але, як тільки я отримав божественні знання і застосував на практиці нашу високу філософію [FАLL], результати незабаром з’явилися, і я покращився. важливий у всіх сферах мого життя.

Це непросто і вимагає самовіддачі, але можливо змінити своє життя на краще майже в будь-якій ситуації.

З цього можна припустити, що якби ми опинилися в пеклі, нічого з цього не було б можливим, покращення не було б, і все було б лише стражданням.

Інше питання полягає в тому, що якби ми були в пеклі, це означало б, що людям, які були багатими або народилися в розвинених країнах, було б краще в минулому житті мати привілеї в тому житті, і якби вони були кращі, вони також мали б бути кращими в цьому житті завдяки еволюції різних життів.

Але нічого з цього не підтверджено, і навпаки, адже багато більш розвинених країн поширюють зло та амбіції по всій землі, тому в цих країнах немає еволюції, яка перевершує слаборозвинені країни.

Але підтримка цих міфів є відповідною поганій системі, в якій ми живемо, тому багато людей і нації можуть вимити руки, вважаючи, що нічого не можна зробити для того, щоб інші неблагополучні люди та нації прогресували. Це корисний привід, який добре допомагає політичній та соціальній системі Але як ви вже знаєте, тут ви завжди чуєте правду.

Ще один момент - подивитися на красу та артистизм, які існують на землі, якщо у вас духовні очі, навіть речі, які вважаються поганими, мають логічне пояснення та багато краси.

Забудьте про ідею доброго бога, який не повинен допускати зла на землі, ми повинні вирішувати ці проблеми, захищати людей і вирішувати наші проблеми.

Наш Бог вже дав нам усе, що потрібно, і всі знання, щоб розвиватися, і тепер виявив глибокі знання завдяки нашій філософії. Ми повинні прийняти та застосувати на практиці, хоча помилкові філософії все ще продовжують шкодити нашому життю чистими емоціями та слабкістю.

Саме споглядання нашої Вічної Свідомості показує нам, наскільки прекрасний цей світ, що найкраще про нас, і як мистецтво проявляється в нашому житті, доводячи раз і назавжди, що ми не в пеклі, а на місці великі потенції та ймовірності.

Ми вирішили вибрати правильний шлях і зробити все найкраще для всіх істот. Адже ні, ми не в пеклі, а в прихованому раю, який можна розкрити лише очима душі.

Аisі ⏸️

Comentários

Postagens mais visitadas