ЗНАЧЕННЯ ЗБІГУВАННЯ ЧИСТОГО
Одна з найважчих речей у ці дні - це збереження чіткого розуму. Якщо дивитися уважно, світ хаотичний у великому тиску негативу та відчаю.

Як я вже говорив, вся ця негативність є навмисною. Щодня в засобах масової інформації з'являються трагедії, а експерти кажуть, що людство на крок ближче до прірви.

Майже щодня вчений говорить про глобальне потепління, перенаселення, масову вакцинацію, падіння метеориту на землю.

І в релігійному світі кожен день є кінець світу, ядерна війна, лиха, терміни і всі помилки кінця часу.

У газетах показані повідомлення про насильство, економічні кризи і всілякі відчаї.

Але, як я сказав, це все навмисно. Система рабства, в якій ми живемо в цій системі, потребує страху, щоб увічнити себе і таким чином зберегти людство у вічному невігластві.

Але ти, хто перебуває на шляхетному шляху, повинен утримуватися від цього негативу, цієї демонічної системи і тримати себе чистим своїм чистим розумом.

Першим кроком є ​​позбавлення від частоти страху. Перестаньте турбуватися про катастрофи, напади, насильство, хвороби та всілякі фобії, які засоби масової інформації намагаються нав'язати вашому розуму.

Насправді, ви не повинні приділяти занадто великої уваги цій новині, а не жити в страху, що з вами трапляється щось погане.

У цій реальності ми схильні до будь-яких подій, як хороших, так і поганих, і ми не повинні турбуватися про це. Все, що відбувається, як дворянам, ми повинні зіткнутися з високими головами і не брати участь у широко розповсюдженому боягузстві нашого часу.

Іншим важливим питанням є позбавлення від низької культури, яка також є плодом цього темного часу. Тому необхідно, щоб ми наповнювали наш розум гарним мистецтвом і культурою.

Наприклад, не рекомендується дивитися фільми жахів, які реально сприяють діям демонів. Багато людей опиняються під впливом цих типів фільмів.

Крім того, ми повинні відкласти вбік депресивні пісні, які говорять лише про безнадійність, занедбаність, смуток і низьку самооцінку. І навіть міняти негативний дискурс про поганий рот і скаржитися на власне життя.

Все впливає. Тому ми повинні в будь-який момент тримати свої уми в гармонії з Вічним Свідомістю, яка завжди бажає для нас найкращого.

Нехай негативні речі залишаються негативним людям, благородний шлях належить до добрих, благословенних і досконалих речей. У нашого Бога ми маємо чистий і досконалий розум.


Aisi ⏸️

Comentários

Postagens mais visitadas