Чому ми не в одному моделюванні 1Гей, я скоро зв'язався з Теорією Всесвіту, щоб стати симуляцією. Це означає, що насправді ми всередині суперкомп'ютера як символи у вигляді відеоігор.

Це дуже приваблива теорія, зрештою, хто ніколи не відчував, що все йде правильно чи неправильно, через зовнішні фактори, що виходять за межі нашого розуміння, або навіть уявляв, що насправді ми можемо бути в пеклі пекла, єдина мета якої змуси нас страждати або спокутувати наші гріхи.

Але при аналізі реальності я прийшов до висновку, що ні, ми не знаходимося в симуляції на основі наступних моментів:

1. Відсутність досконалих копій.

Коли я вступила в контакт з теорією, я згадала, що у відеоіграх, як правило, деякі речі повторюються, але в нашій реальності цього не відбувається, наприклад, немає абсолютно ідентичного дерева іншому, звичайно, є подібні, але ніколи не ідентичні.

Ви також можете шукати рівних людей у ​​всьому, від атомів до цифрових, але ви не знайдете їх, найбільш брати-близнюки, але вони не однакові в кожній деталі або навіть у особистості.

Ну, якщо ви знайдете і можете довести принаймні два однакових дерева взагалі, то ми будемо в симуляції.

2. Де знаходяться NPC (Non-персонаж) іншими словами, де знаходяться символи, які не можуть бути відтворені?

Якщо ця реальність є грою, це означає одне, тільки дуже відомі люди, важливі політики, високопоставлені політики - дійсно важливі, а в першу чергу - бідний персонаж, який незабаром виділяється.

Це означає, що всі звичайні люди - це лише помічники, адже звичайні люди мають нульовий вплив на велику світову гру. Іншими словами, ви NPC! Але чи відчуваєте ви так?

Ви, напевно, думаєте, взаємодієте, змінюєте свій розум, дозрівають як людина, тому за логікою ви не є NPC.

3. Різноманітні особистості.

Хоча багато людей мають подібні способи мислення і життя, а також інстинкти. Кожна людина має унікальну особистість, ніхто насправді не думає так само в усьому.

Насправді навіть тварини мають різні особистості, такі як собаки, кішки та інші, так що імітація їх повинна створювати нескінченні унікальні особистості, які, очевидно, неможливі для нашої реальності.

4. Відсутність емоцій.

Якщо хтось в грі, він, звичайно, бажає постійних хвилювань, пригод, але взагалі життя більшості населення світу одноманітне, в нудному порядку. Тепер, якщо б я був у грі, чи був би я задоволений, щоб просто взяти в метро кожен день, йти в офіс і йти додому втомився? Це не має ніякого сенсу.

5. Неможливість суперкомп'ютера

Для ідеального моделювання потрібно суперкомп'ютер, більший за всесвіт, крім величезного ступеня енергії, щоб обчислити весь вибір, тонкощі і нюанси нашої реальності, а також просунуті штучні інтелігенції, щоб генерувати кожного з нас у нашому індивідуальності. Поки що це, здається, не має явної логіки.


Спростування

Але можна стверджувати, що, можливо, ми знаходимося в стратегічній грі, наприклад, може бути, у Сполучених Штатах, Росії, Японії є типи команд, або, можливо, це не гра, а просто симуляція, і кожна з них ми - індивідуальний штучний інтелект. Також може бути спеціальний алгоритм, що робить все унікальним за допомогою випадковості.

Те, що відсутність емоцій пов'язано з тим, що істоти, які контролюють гру, є раціональними істотами і т.д.

Comentários

  1. Hybrid applied sciences – Until the Nineteen Eighties, a milling machine was a milling machine, and a lathe was best vacuum seal storage bags a lathe. The commonest integration is lathe machines with milling capabilities, but there are also many extra combos on the market. The increasing investment in IoT in manufacturing is driving the worldwide market growth. For instance, according to sources, the manufacturing sector invested approximately USD 267 billion in IoT by 2020. The sources state that approximately 31% of production processes and tools already incorporate good gadgets.

    ResponderExcluir

Postar um comentário

Postagens mais visitadas