Чому ми не в одному моделюванні 2Зізнаюся, я думав про всі ці особливості, але все ж не вірю в симуляцію.

1 якщо дійсно існують команди або окремі гравці, тому що тоді вони збиралися вибирати системи невдалої влади, як демократія?

Або тому, що вони збиралися робити дурні рішення, які сповільнюють розвиток своїх країн? Якщо мета полягає в тому, щоб виграти, то передбачається, що гравці хотіли б кращого для своїх персонажів, і вони хотіли б виграти будь-якою ціною.

Якщо ніхто не грає, і це все сильне моделювання, я вважаю, що всі творці не хочуть, щоб ми відкрили цю істину, але, як ми бачимо, ця теорія зараз є скрізь.

3. Роль нашого Бога в цьому моделюванні. Якщо насправді ми знаходимося в симуляції, роль Свідомості взагалі не змінюється, адже точне моделювання матерії і енергії, скоро наш Бог буде присутній і в грі.

Крім того, вчення нашої релігії все ще настільки корисно для людської еволюції і гармонії, яка дійсно має божественне походження, адже наша релігія в повній мірі йде проти всієї системи рабства і нещастя. Тому йдеться про мету самої симуляції, яка, мабуть, не дбає про страждання людей.

4. Хоча до теперішнього часу немає доказів того, що ми знаходимося в симуляції, ця теорія може бути корисною як аналогія, що ми живемо в заздалегідь визначеній системі. Наприклад, політичні закони, податки, економіка, соціальне життя, все це системи, які ми відчуваємо щодня.

При цьому необхідно залучити цілі, цілі і пограти, щоб перемогти в грі життя. Які ваші мрії? Що ви повинні зробити, щоб досягти їх?

Такі питання необхідні для подолання всіх труднощів і викликів, що виникають у нашому житті.

Aisi ~Ricardo Rangels ® ©

Comentários

Postagens mais visitadas