ЗНАЧЕННЯ БУТИ ВІТОРІЙНО
~ Коли я розумію, що все йде добре, іноді я відчуваю, що я роблю щось неправильно, я також пам'ятаю, скільки заздрощів я прокидаюся у фальшивих друзів, як поганий світ і відчуваю цей дискомфорт.

Але потім я краще замислююся, я споглядаю Божественну Свідомість, що є в мені, і з'являється правда про цю ситуацію.

Насправді, ми провели роки, щоб бути соромно, щоб бути щасливими, бути сильними і переможцями, глибоко в мирських переконаннях кинули всіх нас в аскетизм і потерпіли невдачу, з їхніми пустельними вченнями примусового смирення.

Але ми благородні люди, шановані нашою Свідомістю, не повинні слухати цього марного промивання мозку, яке ми зазнали протягом нашого життя.

Ми народжені, щоб бути щасливими, бути шанованими і виграти свій шлях. Ми не повинні слухати демонічні доктрини, які породили весь цей хаотичний світ, що впав у смуток, бідність і обман.
Ми не маємо нічого соромитися, якщо все, що ми маємо, є плодом наших чесних праці і проявом процвітання нашого Бога.

Давайте залишимо непотрібні вчення, з якими ми думаємо, що він марний, благородний чоловік живе, щоб виграти, робити незвичайні речі, хоча це не часто сприймається більшістю.

Звичайно, дворянин також не поклоняється прихильності або амбіціям без сенсу, а також не вважає себе вищестоящим над будь-яким, базуючись на багатстві, перемогах або духовності.

Дворянин живе лише своїм життям і ділиться своїм життям, йому нічого не соромно, він готовий до перемоги, але він також знає, як програти і відпустити, коли це необхідно.

Благородний чоловік не поклоняється жадібності або бажанням багатства, не маючи мети, сенсу, більшого прагнення у своєму духовному шляху і на благо всіх істот.

Але і він не поклоняється примусовому смирення, фальшивому смиренності тих, хто просвітлюється невдачею, а внизу - це також чиста марнота і бажання похвалитися.

Отже, дорогі вельможі, не соромиться бути переможцями і переможцями, наша совість не закликала нас бути слабкими, посередніми, але розвиватися щодня і досягати благородства, яке було покладено в наші душі з самого початку.

Це наше природне право і обов'язок бути щасливими і благословенними, і нам нічого не соромно, якщо ми хочемо ходити по шляху шляхетності і праведності.

Aisi ~allanism@allanism.com

Comentários

Postagens mais visitadas