ЗНАЧЕННЯ ШВИДКОСТІ
Одним із способів духовного очищення его і зміцнення себе є практика посту.

Голодування змушує тіло відчувати обмеження і порожнечу, необхідність чогось матеріалу, що виходить за рамки різних переваг для тіла в цілому.

Для мене пост - це особливий момент моєї практики і духовності, і коли я відчуваю присутність мого Бога в унікальний час, коли я нічого не потребую, і я об'єднаний у вічність Свідомості.

Цікавий той факт, що коли я багато годин не їм, я закінчу з неспокійним розумом і фізичною слабкістю, але коли я голодую, це не відбувається, і я дійсно не відчуваю себе голодним, тому що він є союзом із святим.

Однак, я збираюся зробити кілька кроків, щоб правильно поступити в нашу релігію:

1. Наш пост не призначений для того, щоб бути покаянням або викликати страждання, щоб догодити Богові.

Піст для нас є лише особливим моментом роздумів, спорожнення і об'єднання з свідомістю.

2. Наш пост не є чимось екстремальним, наприклад, не слід робити кілька днів поспіль, краще робити один раз на місяць, або рік, один раз на тиждень було б ідеально, але з сучасним життям це може бути складніше.

Тому не зосередьтеся на ній, це не сума, яка має значення, а щире бажання бути з нашим Богом.

3. Важливо не утримуватися від питної води або навіть чаю, також вітаються натуральні соки без цукру або хімічних добавок.

4. Пост повинен починатися з 6 годин ранку до 6 годин дня. Після цього ви повинні сказати подяку за отриману можливість і нормально харчуватися.

5. Жоден з цих порад не слід приймати як правила, а лише як рекомендації, і якщо ви погано почуваєтеся під час голодування, бажано негайно скоротити час і навіть негайно припинити роботу.

6. Пост не обов'язково повинен бути їжею, ви також можете провести час, відключений від мобільного телефону, або навіть провести час у тиші протягом дня, важливим є результат і те, як він може змусити вас відображати і рости духовно.

7. Практика посту - це щось особисте чи щось, що має бути зроблено з вашою сім'єю, тому що ви не прагнете викрити себе через це.

8. Виберіть день, коли ви не працюєте і не навчаєтеся, і будьте впевнені, що вас ніхто не буде турбувати, необхідно мати момент миру і самоаналізу, щоб голодування мало бажаний ефект.

9. Зберігайте ставлення шанування і розумійте важливість буття з Божественною Свідомістю.

10. Якщо можливо, ви можете поститися по середах і суботах, перші дні наших календарних місяців або навіть нейтральний день, який є 2 липня. Найбільш шанований день нашої релігії.

Подяка за читання.

Aisi ~

Comentários

Postagens mais visitadas