НОВІ ПРЕСТУПЛЕННЯ ПРОТИ ЛЮДИНИ ТА ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОПАТІЇКілька невеликих країн зараз піддаються нападу з приводом на озброєння масового знищення, біологічної зброї або спроби розробки ядерних бомб.

Ці країни можуть зазнати ембарго і навіть військових дій на своїх територіях. Але з цією історією щось не так, наприклад, країни-агресори продовжують розвивати і нарощувати власну зброю цього типу.

Ця зброя має потенціал, щоб вбити мільйони невинних людей, які не беруть безпосередньої участі у війні, вони також можуть знищити екосистеми і саме людство.

Тоді настав час вимагати конкретних дій проти цього злочину проти людства і називати його правильною назвою, незалежно від того, наскільки потужною є нація, чого обов'язково треба дотримуватися, і зброї масового знищення, біологічної зброї, хімічної зброї. бути знищеними.

Не тільки ця зброя, але й фармацевтичні компанії, які зберігають у своїх лабораторіях віруси, бактерії або будь-який інший збудник захворювання, з вимогою, що це необхідно, коли метою є використання в якості біологічної зброї в майбутньому.

Крім цих злочинів ми також маємо екоцид, тобто смерть цілих екосистем, викликаних компаніями, які руйнують навколишнє середовище. Як приклад такого типу злочинів ми маємо витоки нафти на морі, розрив рудних гребель в Бразилії та катастрофи атомних електростанцій.

Всі ці дії є злочинами проти людства і природи, навіть якщо вони не є кримінальними злочинами.

Але наша цивілізація розвивається і незабаром всі винуватці повинні бути притягнуті до відповідальності і засуджені за свої злочини проти людяності і природи, чи то вони будуть президентами психопатів, керівниками компаній і вченими, які продовжують розвивати зброю і віруси для створення смертельних хвороб.

Список нових злочинів проти людства

1 розробляти, зберігати і використовувати ядерну зброю
2 розробляти, зберігати і використовувати хімічну зброю
3 розробляти, зберігати і використовувати біологічну зброю
4 розробляти, зберігати і використовувати віруси, бактерії, гриби або будь-які інші біологічні агенти від смертельних або вже ліквідованих захворювань
5 забруднюють, руйнують навколишнє середовище і екосистеми через нехтування, бажання отримати прибуток чи не відновити все, що було негайно пошкоджено у випадку аварій.

Нарешті, ми маємо довгий шлях перед тим, як світ, вільний від цих злочинів, може здійснитися, але Правда завжди буде правою, скільки б не хотіли навпаки, а історія невпинно оцінювати правильну сторону.

Ми повинні пам'ятати, що першим людям, які вперше сказали, що рабство є неправильним, було дуже важко проти візії нормальності того часу, але історія показала, що вони були праві.

Aisi 🖖🏼

Comentários

Postagens mais visitadas