ЗНАЧЕННЯ ЖИТТЯ НА ПРИЧИНУ


Тут ми маємо вільну історію перекладу про те, як дворянина приніс у світ ясних істот, в яких, показавшись всім технологічним красуням цієї цивілізації, він був запрошений увійти в машину і стати подібним до них, мати людський вигляд, але не культивувати емоції, будучи абсолютно раціональними.

У цій машині вони пройшли декілька людей, які хотіли звільнитися від своїх почуттів і були абсолютно раціональними істотами, але благородний, отримуючи на руках дитину матері, яка проходила машину, боявся дворянин і вирішив втекти з дитиною. .

Потім світлі істоти пішли за ним, поки він не прийшов до місця, де він міг би використати світлову техніку, щоб повернутися на землю, але перед цим, світлі істоти сказали йому, будь ласка, ви можете піти, але принаймні залишити дитину. Це справедливо, що вона залишається з матір'ю .. "

Благородний, сприймаючи істину в словах полянів, повернув їм дитину. Поляни тоді допомогли йому повернутися на землю, як вони обіцяли.

І поки він їхав, вони співали на мові аллана йому в красивому прощальному хорі ..

<< S.ey leuri rereh m ler >>

Це означає, що "можливо, один день, вся ніч стане днем".

У той момент він зрозумів ту помилку, яку він зробив, і що найкраще для людства - жити розумом, що більшість наших проблем - жити своїми емоціями і почуттями.

Aisi 🖖🏼

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com