Яким чином вилікувати розум

З нашого народження ми починаємо відчувати реальність, але не належним чином, більшість сімей не знають первинної гармонії.

Ми також страждаємо з тієї ж причини в дисгармонійному суспільстві, заснованому на наших інстинктах і розумі, але без справжньої духовної причини.

Все це накопичується в нашій свідомості як розчарування, травми, незадоволені бажання, емоційна біль і всілякі розлади.

Хворий суспільство не може виробляти здорових людей, і в результаті ми маємо все гірший і напружений світ, де психологічні науки можуть лише пом'якшити ці симптоми.

Але можна вилікувати розум від усіх цих зла, але це не швидкий процес, і це нелегко. Якщо ви витратили двадцять років на накопичення помилок, ви не зможете їх вирішити через двадцять днів. Це процес життя.

Відповідно до процесів нашої власної психологічної науки (F411), це зцілення або поліпшення буде відбуватися постійно.

Першими кроками має бути гармонійне прагнення уникати ексцесів і мати гарне фізичне здоров'я.

Це включає в себе правильне харчування, рутинну практику фізичних вправ і уникає всіх видів звичок, від найпоширеніших як наркотичні речовини, до тонких залежностей, таких як пристрасть до перебування на зв'язку або годування певними видами шкідливих думок.

Більше того, необхідно жити правильним шляхом, що знаходиться в межах пошуків знань, наше вчення - це вчення про дослідження, читання і постійне вдосконалення.

Зміна розуму стає природним, коли змінюється життя. Забудьте про ідеї відносності, що все є відносним, є правильний або більш ефективний спосіб виконання всіх речей, тому є і так, і відмінний спосіб життя.

А крім цього активного прагнення через його правильні дії, ми також маємо пасивне прагнення, яке простими словами, нічого не робить і нехай керує нас струм Вселенського Духа. Практика дії не діє.

Тут включені прийоми природного споглядання, молитви і філософська медитація. Зрозуміти істину - це жити правдою. Споглядати Гармонію - це бути в гармонії. Перевершити людство - це справжнє життя.

"Увійдіть в тишу і почуйте все".

Aisi 🖖🏼

Comentários

  1. Drawing is the process of utilizing tensile force on metallic to stretch it. The process is accomplished by passing metallic between two dies, while the dies hammer on the metallic. It is completed on chilly metallic since the that} dimensions of sizzling metallic can differ considerably Compression Stockings on cooling. One of the biggest challenges is making your operations as efficient as possible. However, there are a number of} ways find a way to|you presumably can} enhance effectivity, as you will discover in the following 5 useful tips.

    ResponderExcluir

Postar um comentário

Postagens mais visitadas