ТрансцендентальнийУ нашій добровільній роботі над знаннями ми усвідомлюємо, як важко говорити людям правду. Вони просто не хочуть чути або навіть замислюватися про нові знання, спосіб життя та нові рішення.


Вони навіть бояться читати просту книгу, яка може допомогти їм вести краще життя. Але для цих людей важливо залишатися там, де вони опинилися в пастці в матриці тієї самої системи, як завжди.


І їхні переконання є настільки крихкими, що весь цей страх виправдовується, знаючи, що в чесному дослідженні совісті вони помиляються.


Проблема такого мислення полягає в тому, що ці люди не еволюціонують і завжди будуть рабами архаїчного, дикого і безглуздого менталітету.


Але наш шлях - це еволюція і трансценденція. Ми знаходимося в той час, який розділить людську історію до і після цього моменту.


Незабаром ми будемо жити четвертою промисловою революцією, інформатизмом, генетичними змінами і трансгуманізмом.


З них у нас найбільше застережень є генетичні зміни, тому що ми маємо попередження про те, коли ця технологія може бути шкідливою, якщо зроблено у великих масштабах і без належної уваги.


Що стосується трансгуманізму, хоча ми також знаємо, що ми не повинні втрачати людську сутність, ми також не маємо нічого проти нього, якщо воно використовується для лікування захворювань і прагнення до вдосконалення навичок.


Зокрема, я вже частково трансгуман, і це значно покращило мою якість життя як частини моєї ідентичності як унікального і трансцендентного буття.


Але найкращим способом для людини перед фізичними перетвореннями є трансцендентність його совісті.


Ця трансцендентність ставить нас в потрібне місце для еволюції людини. Подолання наших слабкостей, помилок і недоліків людства є викликом кожної благородної істоти.


Ми не можемо жити вічно в житті, посередньому світі і суспільстві, коли ми народжуємося з більшою метою, ніж бути високими і благородними істотами, жити в дивовижному світі.


Квест індивідуальний, але наша трансцендентність колективна, і незабаром ми створимо нову цивілізацію на основі розуму і краси.


Давайте вийдемо за нашу гіркоту і з'явимося в нових реаліях, немислимих у Вічному Свідомості.


Aisi ➿


Haulonn

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com