ЕВОЛЮТИВНІ ФАЗИ ЛЮДИНИ

"Справжній філософ - це мудрець і святий, а тому досконале і щасливе буття". Юбер РоденОсновною метою нашої філософії є ​​еволюція людини у всіх сферах. Ми не живемо посередністю світу, і наші цілі амбітні до постійного вдосконалення.

Наша філософія - це філософія невідповідності та напруженої роботи. Розвиток є трудомістким, вимагає годин відданості, вивчення і багато мотивації.

Якщо, з одного боку, наші поняття прості і легкі в практиці, з іншого боку, це жорсткий бій, щоб залишатися дисциплінованими на Шляху Істини ..

Таким чином, людська істота повинна проходити шлях наступних еволюційних фаз до досягнення останньої, яка є вдосконаленою, вільною, щасливою і перш за все ідеологією та інтересами.

1. Інстинктивна або тваринна фаза.

Це початкова фаза, коли ми народилися. На цьому етапі ми живемо лише для своїх інстинктів, чи є вони: їжа, безпека, секс, визнання тощо.

Переважна більшість людства є не більш ніж цією фазою і живе життя тільки в анімалістичному шляху, вкладеному в цей цикл нескінченних бажань.

2. Наукова або інтелектуальна фаза.

Тут застряють більшість філософів і мислителів, багато людей вивчають, багато читають і розвивають теорії в багатьох областях. Але вони не еволюціонують за межі того, що вони трохи краще перших, але все ще залишаються рабами.

Одне з найгірших речей цього етапу полягає в тому, що суб'єкт більше не сприймає посередності, саме там перебуває гордість, і суб'єкт є легкою мішенню шкідливих ідеологій.

Якщо ви хочете краще зрозуміти, наскільки несміливими є сліпі люди на цій стадії, просто побачите вчених, які навчалися роками і використовували свої знання для виробництва бомб і біологічної зброї, здатної знищити планету або все людство.

3. Раціональна або духовна фаза.

У цій фазі є справжнім філософом і духовним людиною, де знаходяться справжні дворяни. Важливо не плутати з визначенням здорового глузду, що ви вважаєте раціональне просто розумним.

Раціональне буття є набагато вище цього і є повністю розвиненою людиною, яка знає, як використовувати всі свої можливості в гармонії. Не плутайте з релігійними та інтелектуалами, які все ще застрягли у власних ланцюгах.

Раціональне буття абсолютно вільно, внутрішньо, щасливе, і немає нічого, що він не може вирішити, тому що він повністю залучений до універсальних законів Свідомості.

Aisi 🖖🏼


Ricardo Rangels ®

Comentários

Postagens mais visitadas