СИЛА ПОВИННА ВИКОНАТИ ДЛЯ ПРИЧИНЩоб ми могли краще зрозуміти поняття фрази "ви тільки заслуговуєте на те, що можете перемогти", потрібно розуміти зворотне розуміння нашої філософії.


"Сила або влада повинна міститися або керуватися розумом / просвітленням".


У бойових мистецтвах нашої культури ми завжди починаємо і закінчуємо закритою рукою, що тримається іншою відкритою рукою. Потім ми киваємо, підборіддя вниз. Я також роблю це перед фізичними вправами як знак поваги та вдячності.


Але перший жест рук означає, що сила, закритий кулак завжди повинна міститися і вводитися розумом. Ось чому освічена істота ніколи не використовуватиме свою силу, щоб перемогти, щоб завдати шкоди іншим людям або завдати шкоди іншим людям.


Ми можемо бути сильними і могутніми і навіть мати владу панувати над усім світом, але ми бачимо, що в глибині душі є ілюзія, і що краще керуватися духовним розумом, який говорить, що не слід зловживати владою.


Перемогти те, що нам потрібно, добре, щоб отримати силу, яка не належить нам, це не добре, а лише приносить зло і руйнування.


Ми повинні направляти наші амбіції до того, що насправді має значення, що таке наше особисте зростання, щоб збільшити наше земне і внутрішнє багатство, але завжди в межах справжнього співчуття і процесу становлення кращих людей у ​​нашій Свідомості.


Aisi 🖖🏼

Comentários

Postagens mais visitadas