ЩО З ВАМИ НЕПРАВИЛЬНО?
Коли ви спостерігаєте за людьми, ви бачите, що щось не так, що немає природності, щирості і постійного нездужання, що витає в повітрі.

Як наслідок, ми маємо все більш хаотичний світ, зростає насильство, невдоволення, випадки депресії та психологічних захворювань, нарешті втрачений світ людей, втрачених і відчужених, не знаючи куди йти.

Там ви дивитеся дітей, тому що вони абсолютно відрізняються від дорослих. Зазвичай діти радіють, граючи навіть з простими речами, не бажаючи радувати будь-кого просто насолоджуючись справжнім моментом.

В той час, як дорослі й молодь не знецінюються, діти посміхаються і знають, що таке справжнє щастя.

Але чому це відбувається?

Дорослі люди вийшли з природного життя, вони були виховані, щоб негативно подумати про себе, вони думають, що їх недостатньо, вони потворні, вони грішні.

Оскільки діти живуть природним і справжнім божественним законом, вони висловлюють те, що вони тільки що бачили, тому що вони вийшли на короткий час з божественного виміру.

Отже, що з вами неправильне - це ваші обмежені переконання. Ви вірите, і ви живете щось не так, адже весь світ такий, як кажуть "світ лежить у злого". Ми можемо перекласти це зле слово як помилкові думки або ідеології.

Чи існує ліки від нездужання людства?

Так, є. Функція цього сайту саме для цього, щоб показати шлях назад до повного життя, коли ми були щасливішими. Коли ми жили без страхів, без усього нездужання сучасного світу.

Наша філософія показує нам Шлях. Бог ніколи не залишив нас безпорадними, ми не погані в нашій сутності, немає гріха, не потребуємо спасіння після смерті.

Нам потрібно лише знайти в собі Шлях і Божественний Закон, який пронизує все і вже існує в нас.

Aisi 🖖🏼

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com