Кожен з них повинен бути розроблений у власній традиціїОдного разу мене запитали, скільки у мене учнів, і я сказав, що не маю нічого, і що я також не хочу мати учнів.

У мене не було часу, щоб пояснити, чому, але відповідь дуже проста і може бути пояснене у пропозиціях нижче:

1. Allanism є філософією індивідуального розвитку, це означає, що кожна людина повинна розвиватися самостійно.

Люди можуть отримати натхнення, прочитати цей сайт, або навіть сказати алелан, але ніхто з цього не зробить нічого хорошого, якщо вони не навчиться розвиватися самостійно.

2. Уникайте інстинкту стада. Ми всі маємо цей стадовий інстинкт у собі, і це допомогло людству об'єднатися і вижити.

Але цей же інстинкт також використовувався для вчинення насильства та ірраціональних злочинів. Тому, хоча добре, коли люди діляться нашим шляхом, завжди добре зберігати простір, щоб подумати про себе і піддати сумніву наші дії над тим, що думає про це стадо.

3. Ми розвиваємо індивідуальну відповідальність. Люди повинні бути вільні шукати свій шлях вільно, ніхто не може пройти вас, так що ми можемо лише сказати вам, який шлях є, але ви повинні будете ходити в ній своїми власними кроками.

4. Ми не хочемо вас експлуатувати. Всякий раз, коли хтось хоче контролювати життя іншого, зловживання в кінцевому підсумку здійснюються в основному фінансово, як ми зараз бачимо в різних релігійних об'єднаннях, і це не є нашим наміром. Ми хочемо, щоб ви вільні, і ми віримо у ваш потенціал і свободу.

5. Перетворення людей і створення учнів - це щось застаріле в сучасному світі. Сьогодні люди можуть шукати керівництво в Інтернеті без серйозних проблем. І кожен може адаптуватися і вибрати те, що вони хочуть для свого життя.

Формування учнів - це те, що відійшло в минуле, коли людство не мало такого великого технологічного розвитку. Сьогодні все, що вам потрібно, - це бажання вчитися і практикувати вічні закони у вашому житті.

6. Кожен повинен розвиватися у своїй релігійній традиції. Якщо ви вже маєте релігію, вірте в ці вчення, ми не хочемо перетворювати вас або примушувати змінити свою релігію.

Можливо, ви знайдете лише краще значення у вашій релігійній традиції, дізнавшись про Allanism. Як ми вже говорили раніше, ми не шукаємо учнів, а повноцінного життя.

Тепер, якщо ви хочете назвати себе алан, знайте, що шлях довгий і вимагає років навчання, роздумів і особистого розвитку. Стукніть у двері, і двері відкриються.

Aisi

Comentários

Postagens mais visitadas