Карма не існуєСкільки разів ви не чули, що погані ситуації, які трапляються з вами, через те, що ви робили в минулому житті або тому, що ви грішник, або тому, що ваш гороскоп не сприятливий.

Але всі ці забобони мають лише одну мету - залишити вас на одному місці. Змусивши вас жити лайно до кінця своїх днів.
Але тут ми говоримо вам правду. Карма не існує, і вона ніколи не існувала, невдача чи удача також не існує.

Єдине, що існує, - це закони існування.

Ви страждаєте в житті не тому, що є карма, ви страждаєте, тому що народилися в бідній сім'ї, або тому, що люди не думають, що ви красиві, або тому, що ви не дізналися правди буття.

1. Карма не існує, ви тільки бідні. Якби ви народилися в заможній родині, ви б мали кращу роботу, мали б краще медичне обслуговування, більш красиві зуби, гарний будинок, краще життя і майбутнє на всіх рівнях.

Це також матиме кращий освітній рівень і менше психологічних і соціальних проблем, оскільки в цілому багаті сім'ї є більш об'єднаними і надають більше любові своїм дітям.

2. Карма не існує, ви просто не вважаєтеся прекрасними людьми. Якби ви народилися в стандарті краси, що цінується суспільством, ви б були щасливішими в любові.

Забудьте про те, щоб прагнути перемогти ту красиву людину, яку ви бажаєте, забути приниження і зради, які ви відчули у фліртуючих іграх. Все це було б мінімізовано, якби ви вважалися красивим.

3. Карма не існує, ти, хто не навчився правильного знання. Якби істини, подібні до цього, навчалися вам з дитинства, ви б зробили менше помилок, менше стресу, ви б жили без провини і замість того, щоб прийняти невдалу життя, ви б зосередилися на своєму потенціалі і були переможцем.

На жаль, більшість релігійних хочуть залишити вас застійними, з низькою головою, приймаючи все спокійно. Вони не турбуються про вас, тому вони не скажуть вам правду. Вони хочуть, щоб ви були знищені, тому що чим більше ви будете знищені, тим більш покірними, ви будете, інша вівця, щоб зірвати вовну, м'ясо і молоко.

Але тепер, коли ви знаєте істину, у вас є вибір, який полягає в тому, щоб відмовитися від усієї провини, яку ви навчили протягом усього вашого життя, і переслідувати після втраченого часу.Живі бунтарські, почуття провини або невдачі не дадуть вам нічого доброго, вам доведеться боротися і прагнути ще три рази, щоб перемогти. І це буде ваш шлях віднині, шлях allano.

Грошові питання. Краса важлива. Знання є важливим. Подивіться на всі три.

Aisi 🖖🏼

Comentários

Postagens mais visitadas