СПОСІБ, ЕНЕРГІЯ ТА СВІДОМНІСТЬ

Існує багато дискусій про походження Всесвіту, але в духовному вимірі ми не сумніваємося.

Всесвіт завжди існував, логічно не так, як ми знаємо його сьогодні, але по-іншому ..

Нічого не вийшло з нізвідки. Матерія, енергія і Божественна Свідомість завжди існували. Тому Всесвіт не була створена, вона трансформувалася, вона переходила з однієї реальності в іншу і так завжди буде. Назвемо це космічною еволюцією.

Вічне свідомість

Вічне свідомість є те, що людство знає як Бога. Але також можна знати це свідомість лише шляхом дотримання природних законів Всесвіту.
1. Мудрість.

Одна з речей, яку ми можемо спостерігати у Всесвіті, - це мудрий закон, який керує всіма справами. Звичайно, зарозумілий розум не може бачити цього, тому що він думає, що Всесвіт має відповідати людському розуму і логіці, коли це навпаки.


Але в природі ми бачимо багато процесів і точні закони, що діють у всій реальності, досконале знання фізики, математики, взаємодії з енергією і матерією.

2. Досконалість.

Це космічна гармонія, хоча багато хто вважає, що Всесвіт - це повний хаос, це неправда, реальність підпорядковується гармонійним і досконалим законам, навіть якщо людство ще не знає всіх цих законів.

3. Доброта.

Свідомість діє щедро і доброзичливо до нас, перше, що дозволило нам існувати, тільки щоб спостерігати за всесвітом, де мільйони галактик майже не мали можливості затамувати життя, а на землі були надані всі засоби, необхідні для нашого існування. та інші живі істоти.

Багато хто може сказати, що це неправда, просто подивіться на природу, величезну кількість смачної їжі, води, повітря, світла тощо. Тому Божественність хороша і співчутлива, і якщо в світі є якесь зло, то це викликано відсутністю духовного розуміння. .

4. Творчість.

Можна сказати, що свідомість - це чисте мистецтво, диспозиція форм, геометрія, сприйняття кольорів, може сприймати, як Всесвіт не є випадковим, а чудовий інтелект і з великою художньою чутливістю повністю діє в розробці всього реальності.

Aisi 🖖🏼

Ricardo Rangels ® ©

Comentários

Postagens mais visitadas