Урок Змії Мungtata

Змія Mungtata є одним з найбільш захоплюючих істот в міфології allane.
Її вплив можна помітити в легендах всього світу. У Азії та Європі через історію драконів. В Америці міфи про Пернату Змію і в легендах про Амазонку. А в Бразилії, на бразильському північному сході в легендах про Змії острова Вогню. І Чорного Буття води.

Мungtata про алланізм


З самого початку він мав можливість змінити форму між людиною і змієм з 4 крилами.


Але він мав заплутаний і егоїстичний характер. Тому кілька разів він робив погані речі проти тих, кого він не любив, або людей, які мали невдачу стояти на його шляху.Тим не менш, йому було надано декілька можливостей продемонструвати свою цінність, а в останньому, щоб бути прощені вищими істотами, він здобув острів і регіон, де він може жити в спокої.


До тих пір, поки поселенці не приїхали в цю місцевість і після багатьох перемог, Мунгтата, нарешті, зазнала поразки і потрапила в крижаний світ іншого виміру.

Людина в сільській місцевості в напівпосушливому регіоні походить від колонізаторів і індіанцівТам він плакав і знову жалкував про всі свої помилки. І навіть у розпал своїх страждань він приніс себе в жертву, щоб врятувати ніжних людей, віддавши власне життя, в смертельній боротьбі з іншим чудовиськом.


Таким чином, цим жестом він отримав Боже викуплення і може бути відроджений як людина в світі, що сприяє просвітленню.Крім того, він мав можливість мати справжню сім'ю, щоб він ніколи більше не відчував себе самотньо.


Історія про Мангтата розповідає про прощення, мужність і спокутування, що завжди можна почати нове життя і бути благословенним Вічним Свідомістю.Comentários

Postagens mais visitadas