Ви тільки заслуговуєте на те, що ви здатні завоювати

"Ви тільки заслуговуєте на те, що ви здатні завоювати" Ricardo Rangels

У цьому реченні виражається етика аллан невітізму. Іншими словами, ви повинні прагнути, щоб отримати те, що ви хочете, і не вірите, що вона заслуговує чогось чудового або чогось народженого.


Щодня леви та мурахи борються за своє виживання, це контекст вищезгаданої фрази і те, як її слід розуміти.


У політичному контексті це означає, що країни, які домінують над іншими, мають право на це. Розуміння цієї фрази важке, але в природі немає етики, тільки застосування сили.


Те ж саме стосується приватної власності, яка зберігається лише за наявності держави, якщо ні, то світ керуватиметься законом найсильніших.
Але якщо так, то як ви уникаєте соціальних конфліктів і між народами?


Саме тут діє справжня функція держави. Функція держави полягає в посередництві та уникненні таких соціальних і політичних конфліктів на певній території.


Тому хтось озброєний не може обійти крадіжки і вбивства. Тому що інші люди і держава повинні також застосовувати силу для запобігання цим злочинам.


А оскільки держава є сильнішою за окрему особу, держава перемагає соціальний мир.


Але є один, але алланізм не говорить, що ми повинні завдати шкоди іншим через силу, тим більше, що "ми повинні боротися за наші цілі". Відмовитися від лінь і самопотурання.


А щодо війн між народами, людина повинна розвиватися на новий рівень свідомості над амбіціями та націоналізмом.


Еволюціонована і дійсно раціональна людина не починає безглуздих війн, тільки захищається від атак, його амбіції - в іншому напрямку, щоб розвиватися внутрішньо і духовно.

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com