Алланізм - це релігійна сага "Зоряні війни" 

Якщо ви шанувальник фільмів саги Зоряних воєн, напевно, ви повинні дивитися на неї як на велику фантастичну роботу, що дуже цікаво.

Але придивившись, але ця робота має багато елементів алланізму. Не те, що автор знає релігію алланів, а через процес, який ми називаємо мережевими думками.

У наших переконаннях ми приймаємо, що все людство або навіть істоти з інших світів взаємопов'язані через велику свідомість в духовному світі і в певні години ці думки перетинаються і взаємодіють.

Через цю мережу виникають нові ідеї, спільні винаходи відкриваються майже одночасно і є люди, які вірять у минулі життя, тому що вони мають доступ до думок людей того часу, не у всіх, як є навіть випадки передчуття тієї самої лінії.Таким чином, у Star Wars ми маємо багато істин через цей самий процес:

1 Сила. Таємнича сила або сила, яку істоти можуть використовувати для своєї допомоги або для захисту себе і нападу. Ця сила для нас - це Божественна Свідомість A.ll ~

Звичайно, свідомість не можна використовувати або маніпулювати, як у кіно, і неможливо для кого-небудь скористатися цим про зло як Дарт Вейдер, але це ще цікаве збіг подібної концепції і шанобливого способу, який вони говорять про силу у кіно.

2 Джедаї. Джедаї - це лицар, який повинен розвивати навички і використовувати силу. Цей шлях дуже схожий на алланів, де нам доводиться вдосконалюватися щодня, як внутрішньо, так і фізично і навіть соціально, поки ми не досягнемо повного потенціалу.

3 Зірка смерті. У нашому переконанні це не зоряні дзвінки, а планетарні сфери. Це штучні планети, створені людьми Алліс для вивчення Всесвіту.

4 Роботи і різні чужорідні істоти. Роботи в Аллані Міфологія більш розвинена і смертельна, металеві істоти наділені самою причиною, і вони хотіли вирішити всі таємниці Всесвіту завдяки пануванню, а майстер Йода і його зелений колір виглядають як один з всіх людей, можливо, рослин видів.

Тепер, коли ви читали все і думаєте "яке божевілля !!", ми маємо на увазі просто розслабитися і спробувати краще зрозуміти релігію Аллану і таким чином зрозуміти, що наші переконання не такі божевільні, як здається, але шлях до духовного пробудження і повного щастя .

Нехай сила буде з тобою! Або як ми говоримо в Аллані ~ Aisi!

Comentários

Postagens mais visitadas