ЩО ТАКЕ АЛЛАНІЗМ?

ланізм - це повна філософія, що охоплює нову цивілізацію.


Історія


Відродження Алланізму почалося в районі долини річки Сан-Франциско, в напівпосушливих районах Бразилії. Якщо говориться про переродження, вважається, що алланізм існував багато років до падіння людини, в гармонійному суспільстві перед людською історією, як ми його знаємо.


Але нинішній формат алланізму почався в 1989 році групою молодих людей, що називалися лицарями, які прийшли, щоб дати початок Аллан ордену.


Ця група відіграла важливу роль у регіоні як контркультура і почала вдосконалювати власну філософію, мистецтво, події та музику.


У період між 2001 і 2006 роками вони випустили невелику газету під назвою «Маніфест». Ця газета продавалася щотижня через підписки і доходила до 5 міст регіону через неформальну мережу контактів в університеті Пернамбуку в місті Петроліна.


У той самий час з'явився термін "Цивілізаційний Лицар" і звідти почався повний розвиток релігії через релігійні збори, які називали "гнозисом".


Через деякий час газета була закрита, група офіційно розформована через міграції деяких членів, весілля, перехід до інших релігій, і зупинки гнозисів припинилися, але деякі продовжували практикувати релігію лише анонімно.


Саме тоді 12 грудня 2012 року один з колишніх членів ордена розпочав першу книгу, що розповідає про філософію, релігію, культуру та цивілізацію Аллана.


З тих пір докладаються зусилля для збереження та розповсюдження культури Аллана невибагливим способом за допомогою власних ресурсів.
Міфологія


Аллан Міфологія складається з декількох історій різних народів, всі з яких мають спільне походження. Ми маємо:


Просторова історія народів Аллі.

Освітлення людства в минулому.

Різні людські сфери.

І розповіді про втрачені племена людей. варвари, кельти і індіанці.


У цих історіях переважають різноманітні герої, які обожнювалися в різних культурах, але що в алланізмі вважаються тільки предками з високими технологіями.


Хоча міфологія має велике багатство в області літератури і висловлює фундаментальні істини, щоб зрозуміти алланізм. Всі ці історії не слід розуміти в буквальному сенсі, а лише як мистецтво. Справжня віра Аллана є філософським ..


Наука і мистецтво


Алланізм має три власні науки:


1 Fall. Психологічна та філософська наука.


2 Farr. Економічна та фінансова наука


3 Hárr. Політологія


Офіційні мови


Алланізм має 2 офіційні мови, такі як Еллін, яка є мовою латинського походження. І Аллан, мова походження, зовсім невідома в той час, і вважається, що має містичне або чуже походження.


Музика


Алланізм має музичний стиль, що називається Lass, який поділяється на дві нитки, що є акустичною, зазвичай грається тільки з гітарою або фортепіано плюс голос. І електронна версія.


Вірування


Алланізм взаємодіє з богом All ~, який є Свідомістю всієї реальності, але не вимагає віри, навернення або поклоніння. У цьому вченні людські істоти є божественними, твори мистецтва творіння і можуть бути вдосконалені до досконалості і блаженства в безперервній еволюції в різних світах, всесвітах і вимірах.


Він також не вірив у гріх або спасіння, тільки в природних і духовних законах.


Життя після смерті


Алланізм вірить у три способи відповідно до еволюційного ступеня кожної живої істоти:


1 Вимирання. Переробляється в природі


2 Відродження. Відроджується в інших світах і вимірах, де можна легко розвиватися. Це було б еквівалентом Раю деяких релігій


3 Блаженство. Відроджується як бог у вимірі, ближчому до Божества.


Крім того, існує також пекло, тобто розмір, де штучні істоти, створені генною інженерією та технологією, були ув'язнені після смерті.


Ніяких подробиць про це пекло не дано, але це не схоже на пекло вогню або місце, де люди катуються. Це просто нейтральне місце поза всієї природної реальності.


Призначення


Алланізм не пророкує, не хоче перетворити нікого. Публічність - це лише засіб обміну знаннями, істинним співчуттям в аланських переконаннях.


Індивідуальний шлях


Алланізм - це внутрішня подорож, шлях, за яким претендент Аллан повинен подорожувати. Немає мети контролювати його життя, засновуючи армію і віруючих. Шлях індивідуальний, справжній храм - природа.

Nenhum comentário:

Postar um comentário

copyright © . all rights reserved. designed by Color and Code

grid layout coding by helpblogger.com